Liseli İfşaTürk İfşa

Antalyalı Taş Liseli Damla

Bir çoğumuzun tatil için gittiğimiz antalya’dan taş gibi olan damla bizlere bir çok resim ve video gönderdi bunun için kendisine teşekkür ederiyorum.Damla bana antalyaya geldiğin zaman mutlaka benim yanıma uğra diyerek özelden numarasını attı.

İfşa içeriği 42 fotoğraf 1 videodan oluşmaktadır.

Antalyalı Taş Liseli Damla
Yukarıdaki linkle tıklayarak ifşayı görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz.

Antalyalı Damla Turist İle Kaçamak Yapıyor

Arkadaşlar damla bizlere fotoğraf ve videolarını atarak çok mutlu etti ondan birde bir hikayesini bizlerle paylaşması için rica ettim.

Damla beni kırmayarak antalya’da bir turist ile yaptığı kaçamağı paylaştı bu çok ateşli hikayeyi hemen sizlerle paylaşıyorum.

Merhaba hayranlarım 🙂 damla ben admin ısrar etti sizlere bir hikayemi paylaşmam için bende çok hikaye varda ben bir tanesini yazayım sizlere.

Siteye bol bol fotoğraf attım bir tanede video özel olarak sizler için çektim attım umarım beğenirsiniz yorumlarda yazarsınız artık.

Ben antalyalıyım burada doğdum büyüdüm bildiğiniz gibi burası tatil yeri turistler buraya çok gelir gider.

Bir yaz tatilinde bizim yan yalıyı kiralayan benim yaşımda olan nicole ile tanıştım zaten tanışırız tanışmaz beni yalısına götürdü.

Antalyalı Damla’nın Turistin Yalısında Çığlıkları

Turistle sahilde biraz yürüyüp sohbet ettikten sonra bana eve geçelim bir şeyler içeriz biraz daha tanırız birbirimizi dedi olur geçelim dedim.

Yalıya geçtiğimiz zaman annesi ve babası ile tanıştıktan sonra nicole onlara siz sahilde biraz dolaşın açılırsınız diyerek ikisinide dışarı gönderdi.

Evde sadece ikimiz kaldık ilk önce havuza girdik havuzdayken suyun altına girerek kafasını bacağımın arasına sokarak havuzdan yukarı kaldırdı.

Kafasını salladığı zaman ben zevke geliyorum kendimi aşağıya atar atmaz arkamdan gelerek beni çevirip dudaklarıma yapışıp memelerimi okşadı.

Havuzdan çıktık onun odası yukarıdaydı ama oraya kadar dayanamadı aşağıda annesi ile babasının odasına attı beni amımı yalamaya başladı.

Sonra ben kalkıp ona sakso çekmeye başladım saksodan beni yatağa atarak büyük aleti ile arkamdan girdi biraz yavaş yaptıktan sonra sertçe ve hızlıca yapmaya başladı ben nefes nefese bağırıp çığlık atıyorum çok güzel ve ateşli bir gündü güzel yorumlar bekliyorum güle güle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı