Liseli İfşaTürk İfşa

Kankası İle Yarrak Arayan Yasemin

Bu Türk İfşa içeriğimizde iki azgın arkadaşın geçirdiği güzel geceleri sizlerle paylaşacağız arkadaşlar.İki kanka hem azgın hemde doyumsuz doymak nedir pek bilmeyen kızlardan günde en az iki kere seviştiklerini benimle paylaştılar bende hemen sizlere aktarmak istiyorum.

İfşa içeriği 9 fotoğraf 1 videodan oluşmaktadır.

Kankası ile Yarrak Arayan Yasemin
Yukarıdaki linkle tıklayarak ifşayı görüntüleyebilir veya indirebilirsiniz.

Gece Erkek Avına Çıkan Kankalar

Beyler şimdi bu iki azgın kızın benimle paylaştıkları bir iki tane hikayelerini sizlere aşağıda aktarıyorum.

Selam admin ben yasemin günün ve gecelerin nasıl geçiyor umarım iyisindir seninle kankam ile tanışmayı çok istiyoruz.

Bir ara seninle güzel bir gece geçirmek istiyoruz numaramı attım sana birde seni çok merak ediyoruz bir çok kızdan iyi duyduk seni.

Bu fotoğraflarımı ve video mu sayfana renk katmak ve gençlerin görmesi için gönderiyorum seninde en yakın zamanda aramanı bekliyorum.

Biz kankamla geceleri dışarı çıkarak erkek arıyoruz her akşam arkadaşım işten geldiği zaman erkek avına çıkıyoruz.

Evde ikimiz tek kalıyoruz ikimizde çok azgın ve doyumsuz kişileriz dışarıda erkekler ağımıza takıldığında biraz sohbet ediyoruz.

Sonra onları evimize davet ediyoruz zevkimizi aldıktan sonra bir şeyler içip biraz sohbet ediyoruz sonra gönderiyoruz.

İki Kanka Bir Gecede Yedi Kere Eve Erkek Atıyor

Admin şimdi sana bir gecede yedi ayrı erkek ile geçen bir hikayemi paylaşacağım o gece kafa iyice gitmişti çok azgındık.

Bir salı akşamı arkadaş işten geldikten sonra bana ben bugün çok fena azdım fabrikada iki sevgilinin seviştiklerini gördüm.

Tuvalette kendimi rahatlattım ama yine canım çok fazla istiyor dedi hemen duşunu alıp üstünü giydi evden direk beklemeden çıktık.

Dışarı çıkar çıkmaz iki erkek yoldan geçerken bize baktılar gülmeye başladılar yanımıza gelip sohbet etmeye başladılar.

Arkadaşım sohbeti yarıda keserek hadi bizim eve çıkalım evde devam edelim dedi eve çıktığımız gibi arkadaşım erkeği direk odasına attı.

Bende hiç beklemedim sevişme bittikten sonra gönderip dışarı yine çıktık bizim esnaf iki olgun amca sohbet ederek sokaktan geçiyorlardı.

Nasılsın falan filan derken onları’da eve davet edip zevkimizi alıp gönderdik dışarı yine çıktık.

Bize sosyal medyadan yazan sekiz kişi vardı onları’da sıra sıra eve çağırarak kendimize güzelce çaktırdık arkadaşa daha yeter ben bittim dedim arkadaşta son bir kişi daha çağıracağım dedi.

Fabrikasında ustası olan osman beyi arayıp çağırdı ustası gelince arkadaşla tek yetinmeyip beni’de odaya alarak ikimize birden çaktı ama çok fena çakıyordu o gittikten sonra güzel ve yorucu gecemiz bitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı